Slovo naše članice Ane Breznikar

“Življenje niso dnevi, ki so minili, temveč dnevi, ki smo si jih zapomnili.”

– Paulenko

Z bolečino v srcu sporočamo, da nas je za vedno zapustila naša dolgoletna članica Ana Breznikar. Kot članica gledališke sekcije našega društva se je s številnimi odmevnimi vlogami, ki jih je odigrala z izjemnim občutkom in gledališko vnemo, globoko vtisnila v spomin tako gledalcem kot vsem članom društva. Bila je tudi dolgoletna predsednica DKD Svoboda Senovo, kjer je s svojim delom povezovala vse štiri sekcije in društvo vedno s ponosom predstavljala.

Ana, hvaležni in veseli smo za vsak trenutek, ki ste ga preživeli z nami. Hvala za vse nasvete, izkušnje in znanje, ki ste jih vedno z veseljem delili z nami.

Družini in prijateljem ob boleči izgubi izrekamo globoko sožalje!

Morda vas bo zanimalo tudi ...